Utax Hypas Yazılımı

HyPAS-logo

 

Hypas,  (İleri Çözümler Platformu) Çok fonksiyonlu cihazlarınızı yönetebilme,  etkin şekilde kullanabilme, maliyetleri azaltma ve işlevselliğini artırarak personellerinizin zamanını verimli şekilde kullanmasına olanak sağlayan, kuruluşların belge görüntüleme ve çıktı yönetimi konusunda en gelişmiş ileri uygulamalar sunan java tabanlı uygulamanın ismidir.

Bu yazılım sayesinde, Mevcut ağ yazıcılarınızın, bütünlüğünü korumak ve kullanıcının belgelerinin güvenliği, aynı zamanda ağ ve doküman görüntüleme cihazlarını kontrol etmenizi olanak sağlayan uygulamalar topluluğu entegre edebilirsiniz.

Hypas yazılımı yazıcı ve çok fonksiyonlu cihazlar içine entegre edilen ve aynı zamanda Server, Pc ve Mobil aygıtlarınızla eş zamanlı çalışan platform sayesinde cihazlarınıza uygulama yükleyebilirsiniz. Uygulamaları kaldırabilir ve yönetimi sizin yapmanızı sağlayabilirsiniz.

Gelişen teknolojiler ve bilgi çağında zamanınızı daha verimli kullanabilir, yazıcı ve çok fonksiyonlu cihazlarınızın kullanım maliyetlerini raporlayabilir ve yorumlayabilir gerçekliği belgelenebilir sonuçlar alabilirsiniz. Veri ve döküman güvenliğine önem veriyorsanız, Utax yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcıların  kullanıcılarını yetkilendirme, kısıtlama ve gerekli izinleri yönetebilirsiniz.

Hypas yazılımı uyumlu cihazlarımız hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.